14 marca 2017

NOWY BRWIOWY ULUBIENIEC? CATRICE, SLIM'MATIC ULTRA PRECISE BROW PENCIL

Osoby, które mnie znają doskonale wiedzą, że jestem maniaczką brwi. Jako że natura nie obdarzyła mnie pięknymi, gęstymi i ciemnymi włoskami w tym miejscu, muszę jakoś nadrabiać. A, że póki co nie ciągnie mnie do makijażu permanentnego, to produktów do podkreślania brwi jest u mnie dostatek. Mimo to nie mogłam przejść obok nowości Catrice obojętnie. Skusiłam się więc na automatyczną kredkę wodoodporną Slim'matic Ultra Precise Brow w kolorze 010 Light.Muszę zacząć od samego opakowania, bo jest tak drobne, że mieści tylko 0,5g właściwego produktu! Ma to swoje plusy, bo kredka jest bardzo poręczna, a końcówka kredki bardzo wąska (1,5mm) i dzięki temu bardzo precyzyjna. Oprócz tego, na drugim końcu kredki dołączona została szczoteczka do wyczesywania, która jest bardzo przydatnym narzędziem. Dzięki niej pozbędziemy się nadmiaru produktu z brwi, i ułożymy włoski w pożądanym kierunku. A skoro zaczęłam już od podstawowych danych, dodam jeszcze, że koszt tej drobniutkiej kredki to tylko €2,99 ≈ 13,00zł, więc całkiem niewiele jak za podobny produkt u innych producentów.
Ale czy jakość idzie w parze z niską ceną? 

W tym wypadku, jak najbardziej tak! Muszę szczerze przyznać, że nie spodziewałam się rewelacji po tym produkcie i byłam mocno zaskoczona kiedy okazało się, że kredka Catrice jest dużo lepsza od innych kredek w mojej kolekcji, i wręcz identyczna z wieloma produktami z wyższej półki. Po pierwsze jest bardzo precyzyjna, więc z miejsca deklasuje takie produkty jak Goof Proof, marki Benefit, które są znacznie grubsze, a co za tym idzie, dużo mniej precyzyjne. Ma idealną twardość, nie jest ani za miękka, ani za twarda, i bardzo łatwo się nią pracuje. Poza tym to kredka automatyczna, więc come on... nie trzeba jej strugać ani ostrzyć. Muszę jeszcze dodać, że kolor 010 Light jest idealny dla jasnych i ciemniejszych blondynek, nie jest ani za ciepły ani za zimny.I czego chcieć więcej? 


Catrice wypuściło naprawdę świetny produkt, który z pewnością stanie się niedługo kolejną drogeryjną "perełką". Już teraz w Holandii te kredki są notorycznie wykupione, a to może świadczyć tylko o tym, że produkt jest genialny. Oczywiście, można by się przyczepić do bardzo niewielkiej gramatury, ale nawet mimo tego kredka posłuży nam przez minimum dwa miesiące, a 13zł raz na taki czas, to jak za półdarmo :)

Mi nie pozostaje już nic innego jak polecić Wam Slim'matic Ultra Precise Brow Pencil. I przewiduję, że te automatyczne kredki zrobią podobną furorę jak podkład HD. Także już możecie biec do drogerii. 


Znacie już kredki Slim'matic? Czym podkreślacie brwi?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram